PRENSİPLERİMİZ

KURULUM VE MONTAJ KOLAYLIĞI

Firmamızın tedarik ettiği her ürün ve parçada kolay kurulum ve montaj imkanı.

VERİMLİLİK

Tedariğini sunduğumuz bütün ürünler en son verimlilikle size hizmet eder.

MEMNUNİYET

Ödün vermediğimiz politikamız; daima müşteri memnuniyeti.

KALİTE

Memnuniyeti en üst noktada tutmak için kaliteden asla ödün vermiyoruz.

DÜNYANIN HER YERİNE TESLİMAT

Nerede olursanız olun, teslimatımız teminat altındadır.

TEKNİK DESTEK

Üretimden, kuruluma her aşamada destek sağlıyoruz.
Sormak istediğiniz bir konu mu var?

MUSTAM VİZYON


MUSTAM A.Ş. Üretim yapmış olduğu tüm ürünlerinde müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilmek için AR-GE faaliyetlerine önem veren, güçlü proje ve imalat alt yapısı olan, çok büyük bilgi birikimine sahiptir.
Müşterilerimizin memnuniyeti için ilk hedef de onların güvenini kazanmayı ilke edinmiş olan firmamız, müşterileri ile her alanda ticari ve manevi dostluklarını uzun yıllar korumayı hedeflemiştir.
Yalnızca Türkiye de değil dünya da tanınmış bir marka olmak için yurt dışı pazar payını sürekli artırmakta, üretmiş olduğu ürünlerin rekabetçi ve kalite avantajları ile dünya pazarında kısa zamanda yer edinmeyi ilke edinerek, bu sektör de önemli bir paya sahip olma yolundaki vizyonunu kararlılıkla yürütecektir.

Mevlüt Çetin / Yönetim Kurulu Başkanı

MUSTAM HAKKINDA

2004 yılında Ankara'da Firma yetkililerimiz tarafından kurulan ilk sektör firmamız da, Beton Santralleri Otomasyon Sistemleri ve Mekanik İmalat üzerine faaliyet göstermeye başlanmıştır.

Zaman ile sürekli yenilik ve araştırma içerisinde olan firmamız ihracat yapmaya, üretmiş olduğu sistemleri ve makinaları yurt dışı pazarında satmaya, gelen talepler doğrultusun da yeni ürünler üreterek müşteri ağını genişletmeye başlamış, aynı zamanda da sektörü ile ilgili pazarlarda, güven ve kalite odaklı büyüme yakalamıştır. Bu büyüme ile son 5 yılda yurt dışı pazarında 60 adet makine satış kapasitesi yakalamıştır.

Devamı...

REFERANSLAR

Client
Client
Client
Client
Client
Client
00
ÜLKEDE FAALİYET
00
MEMNUN REFERANS
00
ÜLKEYİ KAPSAYAN ÜRETİM
00
YILLIK DENEYİM